Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

Jollein - Monddoekje Hydrofiel Peach - 3 Stuks

0 Review(s)


€3,56 €4,99 Op voorraad
Deze hydrofiele monddoekjes zijn handig om te gebruiken bij het voeden van jouw kleine baby. Het formaat ligt makkelijk in de hand en de hydrofiele stof is zacht voor de huid. Je dept het mondje eenvoudig schoon zonder de tere huid te beschadigen. De mond Lees meer

  • Op werkdagen voor 16:00 uur besteld en betaald, dezelfde dag verzonden
  • Gratis verzending vanaf € 50,- In NL & BE & DE
  • 14 dagen bedenktijd

Informatie

Deze hydrofiele monddoekjes zijn handig om te gebruiken bij het voeden van jouw kleine baby. Het formaat ligt makkelijk in de hand en de hydrofiele stof is zacht voor de huid. Je dept het mondje eenvoudig schoon zonder de tere huid te beschadigen. De monddoekjes (ook wel spuugdoekjes genoemd) zijn multifunctioneel. Gebruik ze bijvoorbeeld als waslapjes tijdens het het badderen of knoop zo’n hydrofiel doekje als speendoekje vast aan een fopspeen.

De monddoekjes worden geleverd in een 3-pack. Alle 3 de monddoekjes hebben het gezellige fruitprintje met perzikjes. De doekjes kun je lekker heet uitwassen zodat ze altijd weer hygiënisch te gebruiken zijn. Je mag ze wel strijken maar slim om dat juist niet te doen. Ongestreken hydrofiel doeken nemen meer vocht op.

Pear/Peach collectie

Combineer het fruitprintje van deze hydrofiele monddoekjes met de andere hydrofiele items uit de Pear/Peach collectie van Jollein. Mix de fruitprints met de gebreide thema's bliss knit en river knit. .

Kleur

Dit gezellige fruitprintje van Jollein is uitgevoerd in twee varianten, Pear print met de kleuren groen en caramel en Peach print in de kleuren roze en caramel..

Formaat

31x31 cm.

Materiaal

100% hydrofiel katoen .

Wassen

Wasbaar tot 60 graden. Kan gedroogd worden in de droger en je mag het strijken. Het waslabel vertelt alle wasinstructies.